Prosta konsekwencja – z dobrych, ręcznie robionych naczyń, do których zrobienia zostało włożone dużo serca, żywiołów, dobrej energii, jedzenie lepiej smakuje.
Ot tak, po prostu. A jeśli to jedzenie jest jeszcze pożywieniem wysoko energetycznym, karmiącym i ciało i duszę, no to w ogóle mamy układ doskonały.
Tak więc, mili moi, dzielić się tu będę tym, co uważam za dobre, wzmacniające człowieka i zdrowe - szybkimi, nieskomplikowanymi, smacznymi wegańskimi przepisami.
Bo jako artysta-garncarz, wolę spędzać czas w pracowni, z rękami pełnymi gliny, lepiąc z ziemi kolejne naczynia – czas w kuchni staram się więc ograniczać do minimum.
Nie zmienia to jednak faktu, że, no po prostu, ma być smacznie i roślinnie, mimo że szybko.
Tak więc, zapraszam, testujcie, smakujcie, a w najlepszej konfiguracji – z tych właśnie, ręcznie robionych, wzbogacających dania naczyń.
Smacznego, mili moi!
Poniedziałek, Styczeń 29, 2018, 15:25

Budzisz się rano, i słyszysz, że wiatr, który dął cały dzień poprzedni, dmie nadal, deszcz siecze w okna jak szalony, i myśl Cię nachodzi o zaplanowanym wybieganiu.


Kołdra taka ciepła, bezpieczne życie takie komfortowe i wygodne. Że niby po co się tak męczyć, że wychodzić na ten atakujący żywiołami świat, dać się zmemłać w błocie, zlać wodą, wychłostać wiatrem, no po co się pytasz.


A po radość, po konfrontacje istoty ze światem zewnętrznym, po utwardzenie człowieka i zmiękczenie zarazem. Po to, żeby potem gorący prysznic i ciepły kubek herby ze stopami opartymi o kominek/kota/cokolwiek wygodnego, było najlepszym doświadczeniem – bo jedynym jakie w tej chwili posiadasz, bajdełej – na świecie. Po spokój w głowie, wśród tych szamoczących dookoła Ciebie żywiołów, po balans, równowagę i dystans.


Namawiać nie będę, jeśli jeszcze z takimi zachowaniami nie rezonujesz, ale zdecydowanie polecam. Jeśli nie biegać, to na spacer chociaż. Najpierw się nie chce, potem się chce, a potem się już nie myśli.


Howg!


Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe

- Etniczne i autorskie usługi artystyczne -

- napisz, zadźwoń, stworzymy coś pięknego -

KONTAKT:
kiwietnoart@gmail.com
tel.. 508 096 487
Copyright ©2017 KIWI Etno Art, All Rights Reserved.
Liczba odwiedzin: 2440